SA Super League 2019 Squads

Coach: Deanna Amos

Selector(s): Janet Munn, Barry Oliver

Tyson Wilson, Nathan Black, Tony Devlin, Blake Fiebig, Darryl Stopp, Jodi Kotz, Adam Black, Aaron Bremner, Belinda Pepper, Isaac Jesser, Jackie Field, David Bell (Wildcard)

Under 21 Squad: Nathan Black, Adam Black, Isaac Jesser, Ryan O’Shaugnessy, Lachlan Jacobs

Coach: Brett Baldey

Selector(s): Lloyd Geater-Johnson

Players: Kate Argent-Bowden, Max Kleinig, Josh Studham, Marty Moloney, Simon Geater-Johnson, Jayden Zeller, Carl Schapel, Cath Greenslade, Gabe Nardecchia, Lea Modra, Don Bennett, Mark Golby (Wildcard)

Under 21 Squad: Harrison Geater-Johnson, Jayden Zeller, Faith Scholes, Danyon Greenslade, James Bodnar

Coach: Geoff Brand

Selector(s): Trevor Horne, Maxine Northcott

Kane Coulls, Yvonne Kelly, Luke Pietersma, Bernie Ward, Hayley Woolfit, Todd Brand, Rhys Taylor, Will Mcpharlin, Sheridon Bodnar, Jack Trenorden, Lachlan Bowman, Phil Hyde (Wildcard)

Under 21 Squad: Sheridon Bodnar, Jack Trenorden, Declan Warner, Jakob Hallion, Logan Olsen

Coach: John Morris

Selector(s): Yvonne Jex

Simon Dorr, David Carter, Jeff Davis, Adam Forbes, Andrew Hill, Gary Meekoms, Matthew Hull, Rachel Krebbekx, Vicki Degenhardt, Leanne Hentschke, Cooper Hocking, Lachlan Fuss (Wildcard)

Under 21 Squad: Adam Burford, Emilie Evers, Cameron Hill, Lucy Tiller, Cooper Hocking

Coach: Scott Hocking

Selector(s): Chris Gardner

Cassandra Harvey, Grace Moloney, James Gregory, Josh Chopin, Ashley Halls, Scott Thulborn, Damon Edmunds, Stuart Forbes, Ally Baldock, Tim Hicks, Mark Wrigley, Corey Hicks (Wildcard)

Under 21 Squad: Grace Moloney, Corey Hicks, Charlie Hicks, Catelyn Harkness, Kaleb Walding

Coach: Richard Law

Selector(s): Wayne Lee, Kristeena Kirchner

Chris Flavel, Mitch Percy, Laini Mcgorman, Michael Lodge, Tony Treloar, Duane Edwards, Bailey Rafferty, Matthew Armitage, Vicki Arbon, Cameron Dickson, Mathew Short, Neville Mansell (Wildcard)

Under 21 Squad: Matthew Armitage, Jackson Saunders, Mason Kaufer, Preston Kaufer, Stephanie Clarke

Coach: Mark Denton

Selector(s): Pat Cavallaro

Harry Burgess, Theresa Emberton, Marc Evans, Dylan Lewis, Ashley Whiley, Geoff Munn, Sam Dietrich, Sam Denton, Chris Thulborn, Sue Coultas, Les Carter, Ray Dienelt (Wildcard)

Under 21 Squad: Harry Burgess, Dylan Lewis, Jaxon Machin, Kyra Williams, Sam Denton

Coach: Roy Palmer

Selector(s): Peter Symons

Wayne Ruediger, Craig Mills, Mark Haines, Renata Callisto, Ben Bowman, Fergus Rowntree, Karen Gatto, Matthew Freebarin, Karen Kneebone, Bob Scott, Kevin Stock, Josh Calyun (Wildcard)

Under 21 Squad: Fergus Rowntree, Matthew Freebairn, Luke Freebairn, Amber Walker, Connon Shepherd